24 مهر 1400

En |

بهره‌برداری از بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان
 

بهره‌برداری از بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان

طرح توسعه بیمارستان شهید قلی پور بوکان به عنوان قطب درمان جنوب استان آذربایجان غربی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.
چهارشنبه، 10 خرداد 1396 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی، مراسم بهره برداری از طرح بیمارستان شهید قلی پور شهرستان بوکان با حضور وزیر بهداشت و درمان، نماینده مردم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی، فرماندار شهرستان بوکان و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در این مراسم در خصوص مشخصات این پروژه اظهار کرد:  طرح توسعه بیمارستان بوکان با اعتبار 221 میلیاردریال و در زمینی به مساحت دو و نیم هکتار احداث شد.

داریوش نصر ادامه داد: این بیمارستان با امکانات ویژه درمان و بهداشتی علاوه بر تامین نیازهای سلامت جمعیت این شهرستان به سایر شهرستان های همجوار خدمات ارائه می شود.

وی از توجه دولت تدبیر و امید به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته قدردانی کرد و گفت: در سالهای گذشته استان آذربایجان غربی از لحاظ شاخص سلامت از متوسط کشوری پایین بود که خوشبختانه امروز با افتتاح بیمارستان شهید قلی پور بوکان و اجرای ساخت پنج بیمارستان به سطح مطلوب نزدیک می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از اجرای طرح ساخت 350 مرکز بهداشت و اورژانس خبر داد و گفت: آمار سوانح جاده ای با افتتاح این مراکز به طور چشم گیری کاهش می یابد.

نصر از بازدید های مکرر معاون وزیرو مدیرعامل سازمان مجری و تاسیسات عمومی و دولتی از طرح توسعه بیمارستان بوکان که نشان از توجه دولت به مناطق محروم و کمتر توسعه دارد تشکر کرد و افزود: این پروژه به امکانات مالی زیادی نیاز داشت که با حمایت های دولت و تلاش مسئولان استانی و شهرستانی روزهای امروز شاهد حذف محرومیت های بخش سلامت در شهرستان بوکان هستیم.

طرح توسعه بیمارستان شهید قلی پور با زیربنای هفت هزار و 986متر مربع در دو طبقه احداث شد و تعداد تخت های این بیمارستان از  تخت100به 250 تخت افزایش یافت.


تصاویر
  • بهره‌برداری از بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها