24 مهر 1400

En |

مراحل نهایی ساخت بیمارستان 220 تختخوابی شهرستان خوی
 

مراحل نهایی ساخت بیمارستان 220 تختخوابی شهرستان خوی

ساخت بیمارستان 220 تختخوابی شهرستان خوی با بالای 85 درصد پیشرفت اجرایی در مراحل نهایی است.
پنجشنبه، 04 خرداد 1396 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی، معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات دولتی و عمومی در بازدید از پروژه ساخت بیمارستان 220 تختخوابی شهرستان خوی گفت: پروژه ساخت بیمارستان 220 تختخوابی شهرستان خوی از پروژه های بیمارستانی اولویت دار کشور است که اوایل پاییز 96 به اتمام می رسد.

جعفر علیزاده با بیان اینکه بیمارستان 220 تختخوابی شهرستان خوی برابر با استانداردهای روز دنیا ساخته می شود، افزود: این بیمارستان تخصصی جوابگوی نیازهای بخش سلامت شمال استان خواهد بود.

وی ادامه داد:  ساخت بیمارستان 220 تختخوابی شهرستان خوی با بالای 85 درصد پیشرفت اجرایی در مراحل نهایی قرار دارد و تجهیزات چهارگانه با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی در روزهای آتی نصب می شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص پروژه های بیمارستانی کشور تصریح کرد: در حال حاضر 100 طرح پروژه بیمارستانی با 20 هزار تخت برای تامین زیرساختهای فیزیکی بخش سلامت کشور اجرا می شود.

علیزاده به تحویل 27 پروژه بیمارستانی در سال گذشته اشاره کرد و گفت: هشت پروژه بیمارستانی نیز در مراحل نهایی قرار دارد.

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات دولتی و عمومی به همراه مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی، فرماندار شهرستان خوی از بیمارستان 220 تختخوابی بازدید کردند و طی جلسه ای با پیمانکار این پروژه به بررسی مشکلات و مسائل پرداختند.

بازید از پروژه های فنی و اجرایی شهرستان سلماس از دیگر برنامه های سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به شمال استان بود.


تصاویر
  • مراحل نهایی ساخت بیمارستان 220 تختخوابی شهرستان خوی
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها