24 مهر 1400

En |

ایستگاه راه آهن شهر ارومیه جانمایی شد
 

ایستگاه راه آهن شهر ارومیه جانمایی شد

با ابلاغ وزیر راه و شهرسازی ایستگاه راه آهن شهر ارومیه؛ آخرین ایستگاه طرح ملی ساخت راه آهن مراغه- ارومیه به منظور ترکیب حمل و نقل برون شهری و درون شهری جانمایی شد.
پنجشنبه، 05 مرداد 1396 | Article Rating
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در این خصوص گفت: طرح جانمایی ایستگاه راه آهن شهر ارومیه با هدف تلفیق حمل و نقل برون شهری و درون شهری و دسترسی آسان مسافران به حمل ونقل عمومی اجرا می شود.
ابراهیم مبارک قدم تصریح کرد: مطالعات و اجرای مکانیابی ایستگاه مرکزی مسافری راه آهن ارومیه در جوار ترمینال اتوبوس رانی فعلی شهر گامی در جهت تحقق توسعه شهری مبتی بر حمل و نقل همگانی بوده و با تفکر یکپارچه سازی امکانات و سیستمهای حمل و نقل عمومی برون شهری و درون شهری نزدیک به شهر ارومیه و توسعه منفصل آن(گلمان)، دسترسی به بزرگراه ارومیه- تبریز و سایر محورهای برون شهری همچون جاده سلماس و جاده مهاباد انتخاب شده است.
مبارک قدم بر ارتقای حمل و نقل عمومی گامی برای رسیدن به شهر سالم و بدون ترافیک تاکید کرد و ادامه داد: جانمایی ایستگاه راه آهن شهر ارومیه را می توان محرکی برای تحرک و تغییر هویت در بافت سکونتگاه های غیرمجاز اطراف شهر دانست.
این مقام مسئول بر تحقق اقتصاد خودگردان ایستگاه راه آهن شهر ارومیه تاکید کرد و گفت: ایستگاه راه آهن شهر ارومیه باید پاسخگویی همه نیازهای مسافران را باشد.
تدقیق محدوده مکانیابی و اجرای این ایستگاه براساس صورتجلسه ششم کارگروه راهبری و سیاست گذاری معماری و مکان یابی ایستگاه راه آهن کشور آغاز خواهد شد.


تصاویر
  • ایستگاه راه آهن شهر ارومیه جانمایی شد
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظرات

دوشنبه, 05 آذر,1397

ناشناس

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم راه اهن که حالا افتتاح شد اسنخدامی نداره خیلی ممنون

چهارشنبه, 10 مهر,1398

علی

استخدام جدیدی به این شرکت ندارید؟

نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها