24 مهر 1400

En |

پیگیری تصویب طرح تفصیلی شهر ارومیه
 

پیگیری تصویب طرح تفصیلی شهر ارومیه

جلسات هماهنگی طرح تفصیلی شهر ارومیه با محوریت بررسی تخصصی و همه جانبه این طرح به شکل منظم برگزار می شود.
پنجشنبه، 10 خرداد 1397 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی، مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در این خصوص گفت: سال گذشته اصلاح محدوده شهر ارومیه محقق شد و امسال پیگیری های لازم جهت تصویب طرح تفصیلی شهر ارومیه انجام می شود.

نادر اکبریان از برگزاری جلسات کمیته کار و کمیسیون ماده 5 برای شهر ارومیه در دوماه گذشته خبر داد و گقت: 12 پرونده اساسی در این جلسات مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

وی به برگزاری جلسه کمیسیون ماده 5 برای شهر خوی اشاره کرد و ادامه داد: انجام امورات دبیرخانه کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی از فعالیت های مهم مدیریت شهرسازی و معماری است.

اکبریان، برگزاری مناقصات و عقد قرارداد تهیه طرح های توسعه عمران (جامع) شهرهای سلماس، سردشت، شاهین دژ و قره ضیاالدین  را از دیگر عملکردهای این حوزه برشمرد.

مدیر معماری و شهرسازی در خصوص روند اجرای طرح های جامع-تفصیلی تصریح کرد: ابلاغ اسناد، مدارک و آلبوم نقشه های مصوب طرح تفصیلی شهرهای فیرورق و دیزج دیز در دست اجراست.

راهبري و نظارت بر تهيه و اجراي طرحهاي توسعه و عمران(جامع)، طرحهاي تفصيلي، طرحهاي معماري و طراحي شهري،طرحهاي ويژه،شهرك ها و شهرهاي جديد، راهبري و نظارت بر اجراي آئين نامه هاي مربوط به نحوه بررسي و تصويب طرحهاي توسعه عمران محلي و ناحيه اي منطقه اي و ملي مقررات شهرسازي و معماري كشور و همچنين استفاده از اراضي و احداث بنا و تاسيسات در خارج از محدوده قانوني و حريم شهرها از مهمترین وظایف مدیریت معماری و شهرسازی است.

این مدیریت عهده دار  راهبري دبيرخانه هاي كميسيونهاي تخصصي مسكن و شهرسازي و كميسيون ماده 5 در استان است.

 

تصاویر
  • پیگیری تصویب طرح تفصیلی شهر ارومیه
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها