| 21 مرداد 1399
En | 
تجلیل از جانبازان و ایثارگران اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی

تجلیل از جانبازان و ایثارگران اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1396/02/13|   بازدید: 2555 |  print

به مناسبت  سالروز ولادت حضرت اباالفضل العباس (علیه‌السلام) و روز جانباز از جانبازان و ایثارگران اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی تجلیل شد.

 


به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در مراسم تجلیل از جانبازان و ایثارگران اداره کل راه و شهرسازی استان گفت: حضور جانبازان و ايثارگران در دستگاه هاي اجرايي نعمت بزرگي است و فرهنگ تلاش جهادي ترویج می یابد.

داریوش نصر با بیان اینکه ايستادگي، صبر و فداكاري ایثارگران جاودانه می ماند، افزود:  اقتصاد مقاومتي با مديريت جهادي و ايثار و تلاش محقق مي شود و ايثارگران بايد پيشتاز اين حركت باشند.

وي براي همه ایثارگران بويژه جانبازانی كه در سنگر خدمت به مردم مشغول هستند آرزوي سلامتي و موفقيت کرد و ادامه داد:  مجاهدت رزمندگان و ایثارگران در دفاعی غیورانه از اسلام و جمهوری اسلامی ایران، ملت ایران را سرافراز کرد.

مراسم تجلیل از جانبازان و ایثارگران اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان، مدیران و ایثارگران برگزار شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان با اهدای لوح سپاس از ایثارگران سرافراز ولی قلی پور، رستم علیزاده،  وهاب حبیبی، بهمن دوستعلی زاده،حسین شعبانی، خسرو ترابی و اسماعیل عبداله زاده تجلیل کرد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اخبار مهم

❇️نشست بررسی ظرفیت‌های بخش خصوصی برای مشارکت در پروژه‌های مهم راهسازی آذربایجان‌غربی
🔹در این نشست که به ریاست استاندار آذربایجان‌غربی و برخی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برگزار شد، ضمن بررسی زمینه‌های مشارکت به ویژه در محورهای استراتژیک قطار سریع...
يکشنبه 19 مرداد 1399
❇️برنامه‌ریزی برای ارتقای شاخص‌های حمل‌ونقل آذربایجان‌غربی
🔹در جلسه ویدئو کنفرانس معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربايجان‌غربی و مدیرکل راه‌وشهرسازی استان با معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه وشهرسازی، فر...
يکشنبه 19 مرداد 1399
❇️رونق اشتغال شهرستان تکاب در گرو بهبود شبکه حمل‌ونقل منطقه
🔹جلسه توسعه و رونق اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته با محوریت بررسی حوزه‌های مختلف شهرستان تکاب به ویژه بخش حمل‌ونقل به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاون امور ع...
يکشنبه 19 مرداد 1399