01 بهمن 1398
En | 
تجلیل از جانبازان و ایثارگران اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی

تجلیل از جانبازان و ایثارگران اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1396/02/13|   بازدید: 2256 |  print

به مناسبت  سالروز ولادت حضرت اباالفضل العباس (علیه‌السلام) و روز جانباز از جانبازان و ایثارگران اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی تجلیل شد.

 


به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در مراسم تجلیل از جانبازان و ایثارگران اداره کل راه و شهرسازی استان گفت: حضور جانبازان و ايثارگران در دستگاه هاي اجرايي نعمت بزرگي است و فرهنگ تلاش جهادي ترویج می یابد.

داریوش نصر با بیان اینکه ايستادگي، صبر و فداكاري ایثارگران جاودانه می ماند، افزود:  اقتصاد مقاومتي با مديريت جهادي و ايثار و تلاش محقق مي شود و ايثارگران بايد پيشتاز اين حركت باشند.

وي براي همه ایثارگران بويژه جانبازانی كه در سنگر خدمت به مردم مشغول هستند آرزوي سلامتي و موفقيت کرد و ادامه داد:  مجاهدت رزمندگان و ایثارگران در دفاعی غیورانه از اسلام و جمهوری اسلامی ایران، ملت ایران را سرافراز کرد.

مراسم تجلیل از جانبازان و ایثارگران اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان، مدیران و ایثارگران برگزار شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان با اهدای لوح سپاس از ایثارگران سرافراز ولی قلی پور، رستم علیزاده،  وهاب حبیبی، بهمن دوستعلی زاده،حسین شعبانی، خسرو ترابی و اسماعیل عبداله زاده تجلیل کرد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد