| 11 آذر 1399
En | 
❇️بررسی مراحل توسعه راه اصلی نقده-پیرانشهر-تمرچین

❇️بررسی مراحل توسعه راه اصلی نقده-پیرانشهر-تمرچین

تاریخ انتشار: 1399/09/01|   بازدید: 36 |  print

🔹رئيس و اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به همراه معاون وزیر و مديرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌و‌نقل کشور و مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی از مراحل اجرایی پروژه راه اصلی نقده-پیرانشهر- تمرچین بازدید کردند و تصمیم‌های لازم جهت سرعت در اجرای این پروژه گرفته شد.

 

🔹احداث راه اصلی نقده-پیرانشهر-تمرچین در دو قطعه، زیرساخت لازم برای گسترش ظرفیت‌های پایانه مرزی تمرچین به عنوان یکی از فعال‌ترین پایانه‌های مرزی استان به شمار می‌رود.

🔹پروژه تعریض و بهسازی راه اصلی نقده-پیرانشهر-تمرچین به طول ٣٣ کیلومتر و ۵٠٠متر با اعتبار اولیه یک هزار و ۵۵٢ میلیارد ریال علاوه بر تسهیل در دسترسی به پایانه مرزی تمرچین، ارتقای ایمنی محورها و کاهش سوانح جاده‌ای را موجب می‌شود.

🔹پایانه مرزی تمرچین در جنوب آذربایجان‌غربی یکی از پنج پایانه مرزی استان بوده که دروازه تجاری دو کشور ایران و عراق قلمداد می‌شود و نقش کلیدی در توسعه جنوب استان دارد.

٢٨ آبان ٩٩

🇮🇷اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اخبار مهم

آغاز عملیات اجرایی تعریض و بهسازی محور حیدرآباد به نقده
🔹به مناسبت گرامی‌داشت  هفته بسیج، عملیات اجرایی تعریض و بهسازی محور حیدرآباد - نقده با حضور استاندار آذربایجان غربی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و ...
سه شنبه 04 آذر 1399
استاندار آذربايجان‌غربی به همراه مدیرکل راه و شهرسازی استان از عملیات راهسازی در کریدور بزرگراهی غرب کشور در محدوده بزرگراه ارومیه-مهاباد-میاندوآب بازدید کردند.
برنامه‌ریزی شده که در روزهای آینده نزدیک به ٢۴ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور در استان به بهره‌برداری برسد.
سه شنبه 04 آذر 1399
تسهیلات بانکی بازآفرینی شهری
برنامه‌ریزی برای بهسازی بافت‌های ناکارآمد شهری از مهم‌ترین طرح‌های اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در حوزه بازآفرینی شهری تعریف شده که در این راستا، تسهی...
سه شنبه 04 آذر 1399