| 11 آذر 1399
En | 
 اجرای چندین پروژه راهسازی در شهر مرزی پیرانشهر

اجرای چندین پروژه راهسازی در شهر مرزی پیرانشهر

تاریخ انتشار: 1399/09/01|   بازدید: 44 |  print

🔹معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از عملیات راهسازی در ورودی شهر پيرانشهـر گفت: افزایش ایمنی راه‌های دسترسی به مناطق مرزی لازمه توسعه پایدار محسوب می‌شود و به این منظور حجم عملیات ساخت و توسعه راه‌های شهرستان پیرانشهر افزایش می‌یابد.

 

🔹خیراله خادمی با بيان اين‌كه توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل این منطقه در اولویت قرار دارد، افزود: موقعیت جغرافیایی آذربایجان غربی و هم‌مرزی با سه کشور یکی از قابلیت های مهم استان محسوب می شود که برنامه های مدونی برای گسترش زیربناهای حمل‌و‌نقل در جهت توسعه پایدار اجرا می شود.

🔹پروژه تعریض و بهسازی ورودی شهر پيرانشهـر به طول ۲ کیلومتر و ۴۰۰ متر از خروجی شهر آغاز و به سه راهی کارخانه قند منتهی می‌شود. هم‌چنین قطعه بعدی  از این سه راهی آغاز و به طول ۵ کیلومتر و ۵٠٠ متر ادامه دارد.

🔹عملیات اجرایی ساماندهی ورودی شهر پیرانشهر از بهار امسال اجرا شده و در حال حاضر عملیات زیرسازی رو به اتمام است. وجود پایانه مرزی تمرچین و افزایش حمل و نقل بین المللی در شهرستان پیرانشهر، ضرورت ایمن‌سازی مسیرهای دسترسی را دوچندان کرده است.

٢٨ آبان ٩٩
🇮🇷اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اخبار مهم

آغاز عملیات اجرایی تعریض و بهسازی محور حیدرآباد به نقده
🔹به مناسبت گرامی‌داشت  هفته بسیج، عملیات اجرایی تعریض و بهسازی محور حیدرآباد - نقده با حضور استاندار آذربایجان غربی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و ...
سه شنبه 04 آذر 1399
استاندار آذربايجان‌غربی به همراه مدیرکل راه و شهرسازی استان از عملیات راهسازی در کریدور بزرگراهی غرب کشور در محدوده بزرگراه ارومیه-مهاباد-میاندوآب بازدید کردند.
برنامه‌ریزی شده که در روزهای آینده نزدیک به ٢۴ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور در استان به بهره‌برداری برسد.
سه شنبه 04 آذر 1399
تسهیلات بانکی بازآفرینی شهری
برنامه‌ریزی برای بهسازی بافت‌های ناکارآمد شهری از مهم‌ترین طرح‌های اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در حوزه بازآفرینی شهری تعریف شده که در این راستا، تسهی...
سه شنبه 04 آذر 1399