| 11 آذر 1399
En | 
❇️لزوم توجه به بهبود کیفیت زندگی در طراحی شهری

❇️لزوم توجه به بهبود کیفیت زندگی در طراحی شهری

تاریخ انتشار: 1399/02/28|   بازدید: 245 |  print
 


🔹طی مراسمی رسول عطایی به معاون جدید معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی معرفی شد. 

🔹دکترسید محسن حمزه‌لو، مدیرکل راه وشهرسازی آذربایجان‌غربی در این مراسم با بیان این‌که توسعه متوازن شهری یکی از شاخص‌های اصلی توسعه پایدار داست، گفت: لازم است به سمت توسعه فضاهای جدید شهری، توزیع عادلانه امکانات و در نهایت بهبود کیفیت زندگی شهری حرکت کنیم.

🔹وی، تصویب طراحی شهری اراضی پادگان لشگر ۶۴ ارومیه، 
تصویب طرح تفصیلی یکپارچه شهر ارومیه و تشکیل کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی با محوریت توسعه اقتصادی، صنعتی، کشاورزی ،گردشگری استان را از شاخص‌ترین فعالیت‌های حوزه معماری و شهرسازی برشمرد.

🔹 اجرای طرح اقدام ملی مسکن و انجام اقدامات مؤثر در خصوص تبدیل منطقه منفصل گلمان ارومیه به شهر جدید از مهم‌ترین اولویت‌های کاری مدیریت معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان در سال جاری است.

🔹در این مراسم با قدردانی از تلاشهای قادر احمدی، رسول عطایی به عنوان معاون معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی منصوب و معرفی شد.
 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اخبار مهم

آغاز عملیات اجرایی تعریض و بهسازی محور حیدرآباد به نقده
🔹به مناسبت گرامی‌داشت  هفته بسیج، عملیات اجرایی تعریض و بهسازی محور حیدرآباد - نقده با حضور استاندار آذربایجان غربی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و ...
سه شنبه 04 آذر 1399
استاندار آذربايجان‌غربی به همراه مدیرکل راه و شهرسازی استان از عملیات راهسازی در کریدور بزرگراهی غرب کشور در محدوده بزرگراه ارومیه-مهاباد-میاندوآب بازدید کردند.
برنامه‌ریزی شده که در روزهای آینده نزدیک به ٢۴ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور در استان به بهره‌برداری برسد.
سه شنبه 04 آذر 1399
تسهیلات بانکی بازآفرینی شهری
برنامه‌ریزی برای بهسازی بافت‌های ناکارآمد شهری از مهم‌ترین طرح‌های اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در حوزه بازآفرینی شهری تعریف شده که در این راستا، تسهی...
سه شنبه 04 آذر 1399