| 21 مرداد 1399
En | 
❇️ برگزاری دیدار مردمی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی

❇️ برگزاری دیدار مردمی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی

تاریخ انتشار: 1398/09/11|   بازدید: 212 |  print
 


◀️دیدار مردمی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی روز یکشنبه برگزار شد و بیش از ٢٠ نفر از مراجعان حوزه‌های مختلف با سیدمحسن حمزه‌لو، مدیر کل راه و شهرسازی استان دیدار کردند و به بیان مشکلات و دیدگاه های خود پرداختند.

◀️ مدیر کل راه و شهرسازی استان در حاشیه دیدار مردمی اظهار کرد: پاسخ‌گویی و رسیدگی به مشکلات مردم، وظیفه‌ای بر عهده مسئولان است و دیدارهای مردمی با همین رویکرد به شکل منظم در اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار می‌شود.

◀️وی با بیان این‌که مردم انتظار دارند مسائل و مشکلات خود را به صورت رودرو با مسئولان در میان بگذارند، افزایش امید اجتماعی را یکی از مهم ترین پیامدهای دیدار حضوری مردم و مسئولان برشمرد.

◀️ حمزه‌لو با تأکید بر این‌که بسیاری از مشکلات مردم در دیدارهای عمومی رفع شده است، ادامه داد: پاسخ‌گویی به درخواست‌های مردمی در چهارچوب ضوابط قانونی در رأس برنامه‌های اجرایی اين اداره قرار دارد.

◀️ دیدار مردمی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی روزهای یکشنبه برگزار می‌شود.متقاضان می‌توانند به دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندی مراجعه‌ کنند.
@westmrud
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اخبار مهم

❇️نشست بررسی ظرفیت‌های بخش خصوصی برای مشارکت در پروژه‌های مهم راهسازی آذربایجان‌غربی
🔹در این نشست که به ریاست استاندار آذربایجان‌غربی و برخی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برگزار شد، ضمن بررسی زمینه‌های مشارکت به ویژه در محورهای استراتژیک قطار سریع...
يکشنبه 19 مرداد 1399
❇️برنامه‌ریزی برای ارتقای شاخص‌های حمل‌ونقل آذربایجان‌غربی
🔹در جلسه ویدئو کنفرانس معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربايجان‌غربی و مدیرکل راه‌وشهرسازی استان با معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه وشهرسازی، فر...
يکشنبه 19 مرداد 1399
❇️رونق اشتغال شهرستان تکاب در گرو بهبود شبکه حمل‌ونقل منطقه
🔹جلسه توسعه و رونق اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته با محوریت بررسی حوزه‌های مختلف شهرستان تکاب به ویژه بخش حمل‌ونقل به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاون امور ع...
يکشنبه 19 مرداد 1399