| 21 مرداد 1399
En | 
تاپایان امسال، ❇️تحویل چهار هزارو ۴٠٠ واحد مسکن مهر

تاپایان امسال، ❇️تحویل چهار هزارو ۴٠٠ واحد مسکن مهر

تاریخ انتشار: 1398/09/09|   بازدید: 142 |  print
 


◀️مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی از تکمیل طرح مسکن مهر استان به تعداد چهار هزار و ۴٠٠ واحد تا پایان امسال خبر داد.

◀️دکتر سیدمحسن حمزه‌لو در جلسه بررسی وضعیت پروژه‌های مسکن مهر آذربایجان‌غربی که با حضور قائم مقام وزیر در طرح مسکن مهر برگزار شد، گفت: فعالیت‌های برنامه محور با تعیین اولویت‌ و تقسيم‌بندی حوزه‌ها برای اتمام پروژه‌های مسکن مهر استان در حال اجراست.

◀️وی ادامه داد: براساس برنامه زمان‌بندی تکمیل طرح مسکن مهر استان تا پایان سال ٩٨ پروژه‌های مسکن مهر استان به متقاضیان مسکن مهر تحویل داده می‌شود.

◀️حمزه‌لو به تحویل ۵٠۴ واحد مسکن مهر در آبان ماه امسال اشاره کرد و افزود: برنامه‌ریزی شده در آذرماه نیز ۴٢٩ واحد مسکن مهر به بهره‌برداری برسد.

◀️مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی بابیان این‌که یک هزار و ٧٨۶ واحد از مجموع چهار هزار و ۴٠٠ واحد باقی‌مانده مسکن مهر استان در شهرستان ارومیه است، تصریح کرد: مابقی واحدها در شهرستان‌های خوی، ماکو، سلماس، مهاباد، نقده، سردشت، شاهین‌دژ و بوکان قرار دارند.

◀️حمزه‌لو به برگزاری جلسات هفتگی کارگره تخصصی رفع موانع مساکن مهر آذربایجان‌غربی اشاره کرد و ادامه داد: نشست‌های مشترک با بانک‌های عامل، شرکت‌های خدمات‌رسان و شهرداری‌ها در خصوص رفع مشکلات و مسائل واحدهای باقی‌مانده به صورت منظم برگزار می‌شود.

◀️قائم مقام وزیر در طرح مسکن مهر نیز در این جلسه، روند تکمیل و تحویل پروژه‌های مسکن مهر آذربایجان‌غربی را مطلوب خواند واظهار کرد: امسال برخلاف وجود مشکلات در پروژه‌های مسکن مهر، تعدادی از استان‌ها جشن اتمام پروژه‌های مسکن مهر را گرفتند که امیدواریم تا پایان امسال، پرونده مسکن مهر در ١٢ استان بسته شود.

◀️احمد اصغر مهرآبادی با بیان این‌که عمده مشکل طرح مسکن مهر مربوط به فعالیت‌های بانک‌های عامل است، افزود: پیگیری و هماهنگی‌های لازم در پی برگزاری جلسات مشترک با بانک‌های عامل انجام شده و زمینه همکاری در این عرصه فراهم شده است.

◀️ وی تأکید کرد: لازم است برای پروژه‌های مشکل‌دار مسکن مهر نیز برنامه مدونی تهیه و اجرا شود.

🇮🇷اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه وشهرسازی آذربایجان غربی
@westmrud
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اخبار مهم

❇️نشست بررسی ظرفیت‌های بخش خصوصی برای مشارکت در پروژه‌های مهم راهسازی آذربایجان‌غربی
🔹در این نشست که به ریاست استاندار آذربایجان‌غربی و برخی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برگزار شد، ضمن بررسی زمینه‌های مشارکت به ویژه در محورهای استراتژیک قطار سریع...
يکشنبه 19 مرداد 1399
❇️برنامه‌ریزی برای ارتقای شاخص‌های حمل‌ونقل آذربایجان‌غربی
🔹در جلسه ویدئو کنفرانس معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربايجان‌غربی و مدیرکل راه‌وشهرسازی استان با معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه وشهرسازی، فر...
يکشنبه 19 مرداد 1399
❇️رونق اشتغال شهرستان تکاب در گرو بهبود شبکه حمل‌ونقل منطقه
🔹جلسه توسعه و رونق اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته با محوریت بررسی حوزه‌های مختلف شهرستان تکاب به ویژه بخش حمل‌ونقل به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاون امور ع...
يکشنبه 19 مرداد 1399