| 30 شهريور 1399
En | 
برگزاری جلسه کارگروه تخصصی رفع موانع مساکن مهرآذربایجان غربی

برگزاری جلسه کارگروه تخصصی رفع موانع مساکن مهرآذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1398/07/20|   بازدید: 250 |  print

مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی بر اتمام عملیات اجرایی  پروژه های مسکن مهر تا پایان سالجاری تاکید کرد

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی ، اولین کارگروه تخصصی هماهنگی و بررسی موانع و مشکلات تعاونی های مسکن مهر با حضور  مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی  و اعضا کارگروه برگزار شد  .

 در این جلسه  مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با بیان اینکه دغدغه فعلی و اصلی ما حل مشکلات مردم در حوزه مسکن مهر است، گفت: روند اجرایی تکمیل مسکن مهر استان در حد قابل قبولی پیش می رود، اما با این حال باید از تمام ظرفیت های خود در راستای سرعت بخشی  و  تسریع در اتمام پروژه های مسکن مهر تا پایان سالجاری استفاده کنیم .

 موضوع مسائل و مشکلات پیشروي پروژه هاي مسکن مهر بالای 90 درصد پیشرفت فیزیکی گلشهر ارومیه ، تشکیل نشست مشترک اداره کل راه و شهرسازی با  ثبت و اسناد  استان درارتباط با ترفیع نمودن مشکلات و مدت زمان پاسخگویی به استعلامات و بازدید میدانی از پروژه های مسکن مهر استان از جمله  موضوعاتی بودند که در این کارگروه مورد بحث و بررسی قرار گرفتند .

همچنین در این جلسه مسائل و مشکلات  پروژه های آذربام ، کارگران صنوف، رهگشا ، فراخ دارای 94 درصد پیشرفت فیزیکی گلشهر ارومیه  مطرح شد .

در این جلسه مقرر شد کارگروه تخصصی رفع موانع مساکن مهر استان  روزهای شنبه وسه شنبه هر هفته  در اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی  برگزار شود .  

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اخبار مهم

تغییرات طرح‌های تفصیلی شهرهای خوی و تکاب همسو با پاسخگویی به نیازهای محلی
جلسه کمیسیون ماده ۵ با محوریت تصمیم‌گیری در خصوص تغییرات طرح‌های تفصیلی شهرهای خوی و تکاب به تعداد ١٣ مورد با حضور معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان...
شنبه 22 شهريور 1399
آخرین فرصت متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن برای تکمیل ثبت نام
متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا روز یکشنبه ٣٠ شهریور فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن نسبت به تکمیل ثبت نام و بارگذاری مدارک مورد نیاز احراز...
شنبه 22 شهريور 1399
آغاز احداث پل زیرگذر عربلو جهت ساماندهی پرترددترین ورودی شهر ارومیه
سیدمحسن حمزه‌لو، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در آغاز عملیات احداث پل زیرگذر عربلو که با حضور فرماندار شهرستان ارومیه انجام شد، گفت: احداث پل زیرگذر عرب...
شنبه 22 شهريور 1399