22 آذر 1398
En | 
برگزاری جلسه کارگروه تخصصی رفع موانع مساکن مهرآذربایجان غربی

برگزاری جلسه کارگروه تخصصی رفع موانع مساکن مهرآذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1398/07/20|   بازدید: 86 |  print

مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی بر اتمام عملیات اجرایی  پروژه های مسکن مهر تا پایان سالجاری تاکید کرد

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی ، اولین کارگروه تخصصی هماهنگی و بررسی موانع و مشکلات تعاونی های مسکن مهر با حضور  مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی  و اعضا کارگروه برگزار شد  .

 در این جلسه  مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با بیان اینکه دغدغه فعلی و اصلی ما حل مشکلات مردم در حوزه مسکن مهر است، گفت: روند اجرایی تکمیل مسکن مهر استان در حد قابل قبولی پیش می رود، اما با این حال باید از تمام ظرفیت های خود در راستای سرعت بخشی  و  تسریع در اتمام پروژه های مسکن مهر تا پایان سالجاری استفاده کنیم .

 موضوع مسائل و مشکلات پیشروي پروژه هاي مسکن مهر بالای 90 درصد پیشرفت فیزیکی گلشهر ارومیه ، تشکیل نشست مشترک اداره کل راه و شهرسازی با  ثبت و اسناد  استان درارتباط با ترفیع نمودن مشکلات و مدت زمان پاسخگویی به استعلامات و بازدید میدانی از پروژه های مسکن مهر استان از جمله  موضوعاتی بودند که در این کارگروه مورد بحث و بررسی قرار گرفتند .

همچنین در این جلسه مسائل و مشکلات  پروژه های آذربام ، کارگران صنوف، رهگشا ، فراخ دارای 94 درصد پیشرفت فیزیکی گلشهر ارومیه  مطرح شد .

در این جلسه مقرر شد کارگروه تخصصی رفع موانع مساکن مهر استان  روزهای شنبه وسه شنبه هر هفته  در اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی  برگزار شود .  

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اخبار مهم