26 مهر 1398
En | 
❇️لزوم حفظ شأن و جایگاه جامعه مهندسی/بهره‌گيری از توان و تخصص مهندسان بومی

❇️لزوم حفظ شأن و جایگاه جامعه مهندسی/بهره‌گيری از توان و تخصص مهندسان بومی

تاریخ انتشار: 1398/07/17|   بازدید: 21 |  print
 

‍  

◀️ اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی دیدار و گفت‌وگو کردند. 

◀️مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در اين ديدار بر حفظ شأن و جایگاه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تاکید کرد و گفت: توسعه صنعت ساختمان استان در گرو استفاده حداکثری از توان و ظرفیت‌های مهندسان بومی است.

◀️دکتر سیدمحسن حمزه‌لو با اشاره به اینکه تکمیل ۵هزار واحد مسکن مهر جزء اولویت‌های بخش مسکن استان است، افزود: درهمین راستا،  کارهای اجرایی طرح اقدام ملی مسکن باهدف ساخت و عرضه‌ ٢٠هزار واحد مسکونی در استان آغاز شده است.

◀️وی خاطر نشان کرد: اجرای طرح اقدام ملی مسکن، یک فرصت منحصر به فرد در بحث اشتغال‌زایی و تبلور توان مهندسی بومی است که سازمان نظام مهندسی ساختمان استان باید از این فرصت بهره بگیرد. 

◀️حمزه‌لو یادآور شد: ارتقای کیفیت خدمات مهندسی نباید هزینه قلمداد شود بلکه سرمایه‌گذاری بلندمدت است که بازخورد فعالیت‌های این عرصه در توسعه  بخش مسکن نمود پیدا می‌کند.

◀️مدیر کل راه و شهرسازی استان بر تسهیل و روان‌سازی خدمات عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تاکید کرد و گفت: اعتمادسازی و کاهش فاصله با مردم می‌تواند در گسترش و استقبال عمومی از خدمات مهندسی نتیجه‌بخش باشد.

◀️حمزه‌لو خواستار توجه جامعه‌ مهندسی به تنوع فرهنگی و قومی استان در طراحی الگوهای شهرسازی و معماری شد.

◀️سازمان نظام مهندسی ساختمان استان دارای ٨هزار نفر عضو و در هفت رشته مهندسی مرتبط با صنعت ساختمان فعالیت دارد و تاکنون ٧هزار پروانه اشتغال در حرفه مهندسی صادر شده است.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اخبار مهم

رسانه ها در جبران عقب ماندگی شاخص های توسعه استان مشارکت کنند
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در دیدار با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان گفت: رسانه ها با آسیب شناسی موانع توسعه استان، شفاف سازی و مدیریت اطلاع رسا...
سه شنبه 23 مهر 1398
❇️ احداث و آسفالت راههای روستایی در شهرستان پیرانشهر
◀️عملیات آسفالت محور راه روستایی گرده بن - قره خضر پیرانشهر به طول ۵ کیلومتر  ◀️اتمام آسفالت راه روستایی تازه قلعه پیرانشهر به طول ۶۵۰ متر  ◀️عملی...
يکشنبه 21 مهر 1398
برگزاری جلسه کارگروه تخصصی رفع موانع مساکن مهرآذربایجان غربی
مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی بر اتمام عملیات اجرایی  پروژه های مسکن مهر تا پایان سالجاری تاکید کرد
شنبه 20 مهر 1398