| 21 مرداد 1399
En | 
❇️لزوم حفظ شأن و جایگاه جامعه مهندسی/بهره‌گيری از توان و تخصص مهندسان بومی

❇️لزوم حفظ شأن و جایگاه جامعه مهندسی/بهره‌گيری از توان و تخصص مهندسان بومی

تاریخ انتشار: 1398/07/17|   بازدید: 200 |  print
 

‍  

◀️ اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی دیدار و گفت‌وگو کردند. 

◀️مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در اين ديدار بر حفظ شأن و جایگاه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تاکید کرد و گفت: توسعه صنعت ساختمان استان در گرو استفاده حداکثری از توان و ظرفیت‌های مهندسان بومی است.

◀️دکتر سیدمحسن حمزه‌لو با اشاره به اینکه تکمیل ۵هزار واحد مسکن مهر جزء اولویت‌های بخش مسکن استان است، افزود: درهمین راستا،  کارهای اجرایی طرح اقدام ملی مسکن باهدف ساخت و عرضه‌ ٢٠هزار واحد مسکونی در استان آغاز شده است.

◀️وی خاطر نشان کرد: اجرای طرح اقدام ملی مسکن، یک فرصت منحصر به فرد در بحث اشتغال‌زایی و تبلور توان مهندسی بومی است که سازمان نظام مهندسی ساختمان استان باید از این فرصت بهره بگیرد. 

◀️حمزه‌لو یادآور شد: ارتقای کیفیت خدمات مهندسی نباید هزینه قلمداد شود بلکه سرمایه‌گذاری بلندمدت است که بازخورد فعالیت‌های این عرصه در توسعه  بخش مسکن نمود پیدا می‌کند.

◀️مدیر کل راه و شهرسازی استان بر تسهیل و روان‌سازی خدمات عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تاکید کرد و گفت: اعتمادسازی و کاهش فاصله با مردم می‌تواند در گسترش و استقبال عمومی از خدمات مهندسی نتیجه‌بخش باشد.

◀️حمزه‌لو خواستار توجه جامعه‌ مهندسی به تنوع فرهنگی و قومی استان در طراحی الگوهای شهرسازی و معماری شد.

◀️سازمان نظام مهندسی ساختمان استان دارای ٨هزار نفر عضو و در هفت رشته مهندسی مرتبط با صنعت ساختمان فعالیت دارد و تاکنون ٧هزار پروانه اشتغال در حرفه مهندسی صادر شده است.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اخبار مهم

❇️نشست بررسی ظرفیت‌های بخش خصوصی برای مشارکت در پروژه‌های مهم راهسازی آذربایجان‌غربی
🔹در این نشست که به ریاست استاندار آذربایجان‌غربی و برخی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برگزار شد، ضمن بررسی زمینه‌های مشارکت به ویژه در محورهای استراتژیک قطار سریع...
يکشنبه 19 مرداد 1399
❇️برنامه‌ریزی برای ارتقای شاخص‌های حمل‌ونقل آذربایجان‌غربی
🔹در جلسه ویدئو کنفرانس معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربايجان‌غربی و مدیرکل راه‌وشهرسازی استان با معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه وشهرسازی، فر...
يکشنبه 19 مرداد 1399
❇️رونق اشتغال شهرستان تکاب در گرو بهبود شبکه حمل‌ونقل منطقه
🔹جلسه توسعه و رونق اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته با محوریت بررسی حوزه‌های مختلف شهرستان تکاب به ویژه بخش حمل‌ونقل به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاون امور ع...
يکشنبه 19 مرداد 1399