| 21 مرداد 1399
En | 
برگزاری اولین جلسه‌ی کمیته معارف

برگزاری اولین جلسه‌ی کمیته معارف

تاریخ انتشار: 1398/07/17|   بازدید: 96 |  print

‍ ❇️

◀️اولین جلسه‌ی کمیته  معارف با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان، امام جماعت ساختمان شماره ١ اداره کل و جمعی از معاونان این اداره کل با هدف برنامه‌‌ریزی و ايجاد وحدت‌رویه در اجرای برنامه‌های مذهبی و مناسبتی برگزار شد.

◀️دکتر سیدمحسن حمزه‌لو در این جلسه  درخصوص ضرورت گسترش برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در فضای اداری تاکید کرد و گفت: نتیجه فعاليت‌های فرهنگی و مذهبی باید در ارتقای کارکرد سیستم اداری و ارائه خدمات بهینه به مردم نمود پیدا کند.

◀️وی بر اجرای برنامه‌های کاربردی و کیفی در عرصه ترویج فرهنگ و معارف اسلامی تاکید کرد و ادامه داد: اقدامات‌ فرهنگی زمانی تاثیرگذار خواهد بود که پاسخگویی سریع به درخواست‌های مردمی در فرایندهای اداری نهادینه شود.

◀️وی، وضعیت موجود اداره کل راه و شهرسازی استان را از لحاظ شاخص‌های فرهنگی و مذهبی مطلوب ارزیابی کرد و خواستار تهیه طرح‌های کاربردی و عملی در حوزه‌های فرهنگی و مذهبی شد.

◀️مدیر کل راه و شهرسازی استان در این جلسه نیز نیروهای انسانی را مهمترین سرمایه‌های این اداره کل دانست و گفت: سازوکارهای حمایت و پشتیبانی از منابع انسانی فراهم شده و نباید فراموش کنیم که فعالیت و عملکرد تک‌تک اعضای خانواده راه و شهرسازی در پیشبرد اهداف تاثیرگذار و سازنده است.
@westmrud

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اخبار مهم

❇️نشست بررسی ظرفیت‌های بخش خصوصی برای مشارکت در پروژه‌های مهم راهسازی آذربایجان‌غربی
🔹در این نشست که به ریاست استاندار آذربایجان‌غربی و برخی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برگزار شد، ضمن بررسی زمینه‌های مشارکت به ویژه در محورهای استراتژیک قطار سریع...
يکشنبه 19 مرداد 1399
❇️برنامه‌ریزی برای ارتقای شاخص‌های حمل‌ونقل آذربایجان‌غربی
🔹در جلسه ویدئو کنفرانس معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربايجان‌غربی و مدیرکل راه‌وشهرسازی استان با معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه وشهرسازی، فر...
يکشنبه 19 مرداد 1399
❇️رونق اشتغال شهرستان تکاب در گرو بهبود شبکه حمل‌ونقل منطقه
🔹جلسه توسعه و رونق اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته با محوریت بررسی حوزه‌های مختلف شهرستان تکاب به ویژه بخش حمل‌ونقل به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاون امور ع...
يکشنبه 19 مرداد 1399