| 30 شهريور 1399
En | 
برگزاری اولین جلسه‌ی کمیته معارف

برگزاری اولین جلسه‌ی کمیته معارف

تاریخ انتشار: 1398/07/17|   بازدید: 146 |  print

‍ ❇️

◀️اولین جلسه‌ی کمیته  معارف با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان، امام جماعت ساختمان شماره ١ اداره کل و جمعی از معاونان این اداره کل با هدف برنامه‌‌ریزی و ايجاد وحدت‌رویه در اجرای برنامه‌های مذهبی و مناسبتی برگزار شد.

◀️دکتر سیدمحسن حمزه‌لو در این جلسه  درخصوص ضرورت گسترش برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در فضای اداری تاکید کرد و گفت: نتیجه فعاليت‌های فرهنگی و مذهبی باید در ارتقای کارکرد سیستم اداری و ارائه خدمات بهینه به مردم نمود پیدا کند.

◀️وی بر اجرای برنامه‌های کاربردی و کیفی در عرصه ترویج فرهنگ و معارف اسلامی تاکید کرد و ادامه داد: اقدامات‌ فرهنگی زمانی تاثیرگذار خواهد بود که پاسخگویی سریع به درخواست‌های مردمی در فرایندهای اداری نهادینه شود.

◀️وی، وضعیت موجود اداره کل راه و شهرسازی استان را از لحاظ شاخص‌های فرهنگی و مذهبی مطلوب ارزیابی کرد و خواستار تهیه طرح‌های کاربردی و عملی در حوزه‌های فرهنگی و مذهبی شد.

◀️مدیر کل راه و شهرسازی استان در این جلسه نیز نیروهای انسانی را مهمترین سرمایه‌های این اداره کل دانست و گفت: سازوکارهای حمایت و پشتیبانی از منابع انسانی فراهم شده و نباید فراموش کنیم که فعالیت و عملکرد تک‌تک اعضای خانواده راه و شهرسازی در پیشبرد اهداف تاثیرگذار و سازنده است.
@westmrud

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اخبار مهم

تغییرات طرح‌های تفصیلی شهرهای خوی و تکاب همسو با پاسخگویی به نیازهای محلی
جلسه کمیسیون ماده ۵ با محوریت تصمیم‌گیری در خصوص تغییرات طرح‌های تفصیلی شهرهای خوی و تکاب به تعداد ١٣ مورد با حضور معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان...
شنبه 22 شهريور 1399
آخرین فرصت متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن برای تکمیل ثبت نام
متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا روز یکشنبه ٣٠ شهریور فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن نسبت به تکمیل ثبت نام و بارگذاری مدارک مورد نیاز احراز...
شنبه 22 شهريور 1399
آغاز احداث پل زیرگذر عربلو جهت ساماندهی پرترددترین ورودی شهر ارومیه
سیدمحسن حمزه‌لو، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در آغاز عملیات احداث پل زیرگذر عربلو که با حضور فرماندار شهرستان ارومیه انجام شد، گفت: احداث پل زیرگذر عرب...
شنبه 22 شهريور 1399