26 مهر 1398
En | 
برگزاری اولین جلسه‌ی کمیته معارف

برگزاری اولین جلسه‌ی کمیته معارف

تاریخ انتشار: 1398/07/17|   بازدید: 17 |  print

‍ ❇️

◀️اولین جلسه‌ی کمیته  معارف با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان، امام جماعت ساختمان شماره ١ اداره کل و جمعی از معاونان این اداره کل با هدف برنامه‌‌ریزی و ايجاد وحدت‌رویه در اجرای برنامه‌های مذهبی و مناسبتی برگزار شد.

◀️دکتر سیدمحسن حمزه‌لو در این جلسه  درخصوص ضرورت گسترش برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در فضای اداری تاکید کرد و گفت: نتیجه فعاليت‌های فرهنگی و مذهبی باید در ارتقای کارکرد سیستم اداری و ارائه خدمات بهینه به مردم نمود پیدا کند.

◀️وی بر اجرای برنامه‌های کاربردی و کیفی در عرصه ترویج فرهنگ و معارف اسلامی تاکید کرد و ادامه داد: اقدامات‌ فرهنگی زمانی تاثیرگذار خواهد بود که پاسخگویی سریع به درخواست‌های مردمی در فرایندهای اداری نهادینه شود.

◀️وی، وضعیت موجود اداره کل راه و شهرسازی استان را از لحاظ شاخص‌های فرهنگی و مذهبی مطلوب ارزیابی کرد و خواستار تهیه طرح‌های کاربردی و عملی در حوزه‌های فرهنگی و مذهبی شد.

◀️مدیر کل راه و شهرسازی استان در این جلسه نیز نیروهای انسانی را مهمترین سرمایه‌های این اداره کل دانست و گفت: سازوکارهای حمایت و پشتیبانی از منابع انسانی فراهم شده و نباید فراموش کنیم که فعالیت و عملکرد تک‌تک اعضای خانواده راه و شهرسازی در پیشبرد اهداف تاثیرگذار و سازنده است.
@westmrud

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اخبار مهم

رسانه ها در جبران عقب ماندگی شاخص های توسعه استان مشارکت کنند
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در دیدار با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان گفت: رسانه ها با آسیب شناسی موانع توسعه استان، شفاف سازی و مدیریت اطلاع رسا...
سه شنبه 23 مهر 1398
❇️ احداث و آسفالت راههای روستایی در شهرستان پیرانشهر
◀️عملیات آسفالت محور راه روستایی گرده بن - قره خضر پیرانشهر به طول ۵ کیلومتر  ◀️اتمام آسفالت راه روستایی تازه قلعه پیرانشهر به طول ۶۵۰ متر  ◀️عملی...
يکشنبه 21 مهر 1398
برگزاری جلسه کارگروه تخصصی رفع موانع مساکن مهرآذربایجان غربی
مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی بر اتمام عملیات اجرایی  پروژه های مسکن مهر تا پایان سالجاری تاکید کرد
شنبه 20 مهر 1398