21 آذر 1398
En | 
بررسی 37 طرح در نخستین جلسه کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان

بررسی 37 طرح در نخستین جلسه کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان

تاریخ انتشار: 1398/05/13|   بازدید: 99 |  print
 

🔷با حضور استاندار آذربایجان غربی، نخستین جلسه کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان برگزار و برای 37 طرح بررسی و تصمیم گیری شد.

🔷به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی راه وشهرسازی  آذربایجان غربی، با حضور محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی، نخستین جلسه کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان برگزار و در نخستین جلسه 37 طرح ارائه، بررسی و تصمیم گیری شد.

استاندار آذربایجان‌غربی در این جلسه با بیان اینکه دستگاههای اجرایی برای توسعه استان ، باید مدافع و حامی سرمایه گذاران باشند، گفت : دستگاههای اجرایی و دولتی برای اجرای دقیق طرح‌های مورد نظر با هم همکاری لازم را داشته باشند تا روند امور تسریع یابد.

🔷محمدمهدی شهریاری با اشاره به اینکه باید هماهنگی و همدلی مناسبی بین مدیران دستگاه‌های اجرایی در جهت جذب سرمایه گذاری وجود داشته باشد، بیان کرد: باید حمایت‌های لازم از سرمایه‌‌گذاران در حوزه های مختلف در استان انجام شود .

🔷مديركل راه و شهرسازی آذربايجان‌غربی نیز در این جلسه گفت: بیش از 30 طرح در بخش‌های کشاورزی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، نمایشگاهی، نیروگاه خورشیدی و دامداری برای بررسی به کارگروه امور زیربنایی این استان ارسال شده است.

🔷ابراهيم مبارک‌قدم ادامه داد: این کارگروه 21 عضو اصلی و 17 عضو متغیر دارد با 32 شرح وظیفه برای توسعه عمرانی زیربنایی، پیگیری طرح‌ها، رسیدگی به مشکلات روستاییان، بررسی مسائل محیط زیست و اجرای مدیریت سبز در آذربایجان‌غربی تلاش می‌کند.


🇮🇷اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه وشهرسازی آذربایجان غربی

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اخبار مهم