| 30 شهريور 1399
En | 
تصویب 7 مورد درکارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی آذربایجان غربی

تصویب 7 مورد درکارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی آذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1397/11/09|   بازدید: 460 |  print
هفتمین جلسه كارگروه تخصصي امور زيربنايي و شهرسازي آذربایجان غربی در سال جاري با بررسي 10مورد از درخواست های احداث بنا و تاسیسات در خارج از محدوده قانونی و حریم شهرها و تعیین کاربری در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی ، در این جلسه 10 مورد مطرح شد که پس از بررسی طرح های ارائه شده به دبیرخانه و قرائت نظریه کمیته فنی این کارگروه، با اجرای 7 مورد موافقت شد.
از جمله طرحهایی که در این تصویب شد می توان به احداث بنا و تاسیسات طرح هتل 5 ستاره به مساحت 4 هزار و 835 متر مربع ، تعیین کاربری و احداث بنا و تاسیسات طرح مجتمع گردشگری به مساحت 125 هزارو 608 متر مربع ، احداث بنا و تاسیسات طرح مجتمع خدمات رفاهی بین راهی به مساحت 6 هزار و 696متر مربع ، احداث بنا و تاسیسات طرح گاوداری شیری به مساحت 10 هزار و 907 متر مربع و طرح احداث تیر پارک در نقاط مختلف استان اشاره کرد .
كارگروه تخصصي امور زيربنايي و شهرسازي آذربایجان غربی كارگروهي است كه اغلب مسایل مطرح شده در این جلسه در زمینه تعیین کاربری و احداث بنا در خارج از محدوده قانونی و حریم شهرها پس از بحث و تبادل نظرات کارشناسی اعضا، تصمیمات و راهکارهای لازم در قالب مصوبات کارگروه اتخاذ می شود .
هفتمین جلسه کارگروه تخصصي امور زيربنايي و شهرسازي آذربایجان غربی با حضور سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی ، مدیر کل راه و شهرسازی و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استان برگزار شد .

 

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اخبار مهم

تغییرات طرح‌های تفصیلی شهرهای خوی و تکاب همسو با پاسخگویی به نیازهای محلی
جلسه کمیسیون ماده ۵ با محوریت تصمیم‌گیری در خصوص تغییرات طرح‌های تفصیلی شهرهای خوی و تکاب به تعداد ١٣ مورد با حضور معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان...
شنبه 22 شهريور 1399
آخرین فرصت متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن برای تکمیل ثبت نام
متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا روز یکشنبه ٣٠ شهریور فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن نسبت به تکمیل ثبت نام و بارگذاری مدارک مورد نیاز احراز...
شنبه 22 شهريور 1399
آغاز احداث پل زیرگذر عربلو جهت ساماندهی پرترددترین ورودی شهر ارومیه
سیدمحسن حمزه‌لو، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در آغاز عملیات احداث پل زیرگذر عربلو که با حضور فرماندار شهرستان ارومیه انجام شد، گفت: احداث پل زیرگذر عرب...
شنبه 22 شهريور 1399