| 21 مرداد 1399
En | 
پیگیری تصویب طرح تفصیلی شهر ارومیه

پیگیری تصویب طرح تفصیلی شهر ارومیه

تاریخ انتشار: 1397/03/10|   بازدید: 2255 |  print

جلسات هماهنگی طرح تفصیلی شهر ارومیه با محوریت بررسی تخصصی و همه جانبه این طرح به شکل منظم برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی، مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در این خصوص گفت: سال گذشته اصلاح محدوده شهر ارومیه محقق شد و امسال پیگیری های لازم جهت تصویب طرح تفصیلی شهر ارومیه انجام می شود.

نادر اکبریان از برگزاری جلسات کمیته کار و کمیسیون ماده 5 برای شهر ارومیه در دوماه گذشته خبر داد و گقت: 12 پرونده اساسی در این جلسات مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

وی به برگزاری جلسه کمیسیون ماده 5 برای شهر خوی اشاره کرد و ادامه داد: انجام امورات دبیرخانه کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی از فعالیت های مهم مدیریت شهرسازی و معماری است.

اکبریان، برگزاری مناقصات و عقد قرارداد تهیه طرح های توسعه عمران (جامع) شهرهای سلماس، سردشت، شاهین دژ و قره ضیاالدین  را از دیگر عملکردهای این حوزه برشمرد.

مدیر معماری و شهرسازی در خصوص روند اجرای طرح های جامع-تفصیلی تصریح کرد: ابلاغ اسناد، مدارک و آلبوم نقشه های مصوب طرح تفصیلی شهرهای فیرورق و دیزج دیز در دست اجراست.

راهبري و نظارت بر تهيه و اجراي طرحهاي توسعه و عمران(جامع)، طرحهاي تفصيلي، طرحهاي معماري و طراحي شهري،طرحهاي ويژه،شهرك ها و شهرهاي جديد، راهبري و نظارت بر اجراي آئين نامه هاي مربوط به نحوه بررسي و تصويب طرحهاي توسعه عمران محلي و ناحيه اي منطقه اي و ملي مقررات شهرسازي و معماري كشور و همچنين استفاده از اراضي و احداث بنا و تاسيسات در خارج از محدوده قانوني و حريم شهرها از مهمترین وظایف مدیریت معماری و شهرسازی است.

این مدیریت عهده دار  راهبري دبيرخانه هاي كميسيونهاي تخصصي مسكن و شهرسازي و كميسيون ماده 5 در استان است.

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اخبار مهم

❇️نشست بررسی ظرفیت‌های بخش خصوصی برای مشارکت در پروژه‌های مهم راهسازی آذربایجان‌غربی
🔹در این نشست که به ریاست استاندار آذربایجان‌غربی و برخی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برگزار شد، ضمن بررسی زمینه‌های مشارکت به ویژه در محورهای استراتژیک قطار سریع...
يکشنبه 19 مرداد 1399
❇️برنامه‌ریزی برای ارتقای شاخص‌های حمل‌ونقل آذربایجان‌غربی
🔹در جلسه ویدئو کنفرانس معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربايجان‌غربی و مدیرکل راه‌وشهرسازی استان با معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه وشهرسازی، فر...
يکشنبه 19 مرداد 1399
❇️رونق اشتغال شهرستان تکاب در گرو بهبود شبکه حمل‌ونقل منطقه
🔹جلسه توسعه و رونق اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته با محوریت بررسی حوزه‌های مختلف شهرستان تکاب به ویژه بخش حمل‌ونقل به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاون امور ع...
يکشنبه 19 مرداد 1399