01 بهمن 1398
En | 
پیشرفت 96درصدی پروژه‌های مسکن مهر آذربایجان‌غربی

پیشرفت 96درصدی پروژه‌های مسکن مهر آذربایجان‌غربی

تاریخ انتشار: 1397/02/22|   بازدید: 2375 |  print
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در خصوص آخرین وضعیت طرح مسکن مهر استان تصریح کرد‌: تاکنون از مجموع 45هزار و 382 واحد از پروژه‌های مسکن مهر استان، 41هزارو 369واحد افتتاح شده است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی ، ابراهیم مبارک‌قدم با بیان اینکه 4هزار واحد باقی مانده تا پایان نیمه نخست امسال به بهره برداری می رسد، افزود ‌:  پروژه‌های راکد، فاقد متقاضی و مشکل‌دار  حقوقی از چرخه مسکن مهر خارج شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه 34هزارو 345 واحد در شهرهای بالای 25هزار نفر جمعیت ساخته شده است، ادامه داد ‌: 11هزار و 37واحد نیز در شهرهای زیر25 هزار نفر جمعیت احداث و تکمیل شده است.

مبارک‌قدم یادآور شد: پرونده مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت و نیز در شهرهای اشنویه، پیرانشهر، میاندوآب، تکاب، سلماس و بوکان بسته شده است.

این مقام مسئول از  12 میلیارد و 609 میلیون ریال تسهیلات مصوب شده یارانه مساکن مهر در سطح استان  خبر داد و افزود : که از این میزان  11 میلیاردو 816 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است .

مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی خاطر نشان کرد : تاکنون  یک باب مسجد و 2 مدرسه و یک مرکز بهداشتی درمانی در ارومیه ، یک مسجد در سلماس ، یک مدرسه در میاندوآب ،  2مسجد در خوی و یک باب مسجد و یک مدرسه در شهرستان نقده احداث شده است و هم اکنون  نیز  یک مدرسه در میاندوآب و یک مدرسه در خوی و یک ساختمان کلانتری یک باب مسجد در محل سایت مسکن مهر شهرستان ارومیه در دست احداث است .


  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد