| 21 مرداد 1399
En | 
پیشرفت 96درصدی پروژه‌های مسکن مهر آذربایجان‌غربی

پیشرفت 96درصدی پروژه‌های مسکن مهر آذربایجان‌غربی

تاریخ انتشار: 1397/02/22|   بازدید: 2691 |  print
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در خصوص آخرین وضعیت طرح مسکن مهر استان تصریح کرد‌: تاکنون از مجموع 45هزار و 382 واحد از پروژه‌های مسکن مهر استان، 41هزارو 369واحد افتتاح شده است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی ، ابراهیم مبارک‌قدم با بیان اینکه 4هزار واحد باقی مانده تا پایان نیمه نخست امسال به بهره برداری می رسد، افزود ‌:  پروژه‌های راکد، فاقد متقاضی و مشکل‌دار  حقوقی از چرخه مسکن مهر خارج شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه 34هزارو 345 واحد در شهرهای بالای 25هزار نفر جمعیت ساخته شده است، ادامه داد ‌: 11هزار و 37واحد نیز در شهرهای زیر25 هزار نفر جمعیت احداث و تکمیل شده است.

مبارک‌قدم یادآور شد: پرونده مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت و نیز در شهرهای اشنویه، پیرانشهر، میاندوآب، تکاب، سلماس و بوکان بسته شده است.

این مقام مسئول از  12 میلیارد و 609 میلیون ریال تسهیلات مصوب شده یارانه مساکن مهر در سطح استان  خبر داد و افزود : که از این میزان  11 میلیاردو 816 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است .

مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی خاطر نشان کرد : تاکنون  یک باب مسجد و 2 مدرسه و یک مرکز بهداشتی درمانی در ارومیه ، یک مسجد در سلماس ، یک مدرسه در میاندوآب ،  2مسجد در خوی و یک باب مسجد و یک مدرسه در شهرستان نقده احداث شده است و هم اکنون  نیز  یک مدرسه در میاندوآب و یک مدرسه در خوی و یک ساختمان کلانتری یک باب مسجد در محل سایت مسکن مهر شهرستان ارومیه در دست احداث است .


  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اخبار مهم

❇️نشست بررسی ظرفیت‌های بخش خصوصی برای مشارکت در پروژه‌های مهم راهسازی آذربایجان‌غربی
🔹در این نشست که به ریاست استاندار آذربایجان‌غربی و برخی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برگزار شد، ضمن بررسی زمینه‌های مشارکت به ویژه در محورهای استراتژیک قطار سریع...
يکشنبه 19 مرداد 1399
❇️برنامه‌ریزی برای ارتقای شاخص‌های حمل‌ونقل آذربایجان‌غربی
🔹در جلسه ویدئو کنفرانس معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربايجان‌غربی و مدیرکل راه‌وشهرسازی استان با معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه وشهرسازی، فر...
يکشنبه 19 مرداد 1399
❇️رونق اشتغال شهرستان تکاب در گرو بهبود شبکه حمل‌ونقل منطقه
🔹جلسه توسعه و رونق اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته با محوریت بررسی حوزه‌های مختلف شهرستان تکاب به ویژه بخش حمل‌ونقل به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاون امور ع...
يکشنبه 19 مرداد 1399