30 مهر 1400

En |

En | 

بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی را به اطلاع می رساند:
 

تارنمای اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "منوی درباره ما <- آدرس و شماره تلفن" مجهز می باشد. در این قسمت شما می توانید با سازمان به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس برقرار نمایید. برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید از بخش خدمات الکترونیک قسمت خدمات برون سازمانی بخش خدمات الکترونیک قسمت خدمات برون سازمانی دریافت شکایت  و یا ثبت درخواست و یا پیشنهاد خود را ثبت نمایید. به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

تارنمای اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید. اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد. اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی ، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.


جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را گردآوری می‌کند. همچنین اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی اطلاعات جمعیت‌شناختی ناشناس، که مختص به شما نیست، (مانند کد پستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق و ...) را نیز گردآوری می کند.
لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیماً اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند. اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی نسبت به بیانیه حریم خصوصی و همچنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.


استفاده از اطلاعات شخصی شما

اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دست‌رس در اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی و وابستگان‌ش استفاده می‌کند. همچنین اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و همچنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.
اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی فهرست مشتریانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ای‌میل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی استفاده کنند؛ همچنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.
اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.


استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصاً متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.
یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی رجیستر کرده باشید، یک کوکی به اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید. شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.


امنیت اطلاعات شخصی شما

اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدنشده، حفاظت می‌کند. اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده محافظت می‌کند .


تغییرات دراین بیانیه

اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی مطلع شوید. لطفا نظرات خود را در این زمینه به آدرس info@mrud.ir  ارسال فرمایید.